"Simav için ortak çalışmalıyız"

"Simav için ortak çalışmalıyız"
Kütahya Simav AK Parti, CHP ve DP ilçe başkanları göreve yeni atanan MHP Simav İlçe Başkanı Ahmet Çark'ı ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu. Siyasi partilerin ilçe başkanları, kentin sorunlarının çözümü noktasında partizanca davranmama kararı a

Kütahya Simav AK Parti, CHP ve DP ilçe başkanları göreve yeni atanan MHP Simav İlçe Başkanı Ahmet Çark'ı ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu. Siyasi partilerin ilçe başkanları, kentin sorunlarının çözümü noktasında partizanca davranmama kararı aldı.

Kentin yararına olan konularda partizanca bir tavır sergilemenin hiçbir kazanç sağlamayacağını bildiren partilerin ilçe başkanları “Farklı siyasi partilere mensup olsak da Simav için ortak çalışmalıyız” mesajı verdiler. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yağcı, İl Genel Meclisi üyesi Hüseyin Kalaycık, CHP İlçe Başkanı Kasım Öner, DP ilçe Başkanı Mehmet Yörük, göreve yeni atanan MHP İlçe Başkanı Ahmet Çark'a nezaket ziyaretinde bulundu. MHP İlçe Teşkilatında gerçekleşen ziyarette parti başkanları ilçenin yararına olan konulyarda partizanca davranmama sözü verdi. MHP Simav İlçe Başkanı Ahmet Çark, diğer siyasi parti heyetlerinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek farklı siyasi partilere mensup olsalar da Simav için çalıştıklarını ifade etti.
MHP ilçe teşkilatı olarak her zaman diyalog ve karşılıklı görüş alış verişine açık olacaklarını ve hiçbir konuda ön yargılı bir tutum izlemeyeceklerini anlatan Ahmet Çark, şunları söyledi; “Simav'daki diğer siyasi partilerin ilçe başkanlarının ziyareti bizi memnun etmiştir. Farklı siyasi partilere mensup olsak da Simav'da hep birlikte yaşıyoruz. Sorunlarımız, sevinçlerimiz ve üzüntülerimiz aynı. İlçenin çıkarları için ortak çalışmalıyız. Biz MHP olarak her zaman diyalog kurmaya ve bilgi alış verişinde bulunmaya hazırız. Kendilerinden de aynı nezaketi bekliyoruz. İlçemizin yararına olan konularda partizanca davranmanın bir anlamı yok. Ülkemiz ve ilçemiz için yararlı olan her projeye destek vermeye hazırız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com