Simav Kaymakamı Horozoğlu Bahtıllı'da

Simav Kaymakamı Horozoğlu Bahtıllı'da
Kütahya'nın Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, Bahtıllı beldesine giderek beldenin belli başlı sorunları hakkında belediye başkanı ve meclis üyelerinden bilgiler aldı, çözüm önerileri sundu.

Kütahya'nın Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, Bahtıllı beldesine giderek beldenin belli başlı sorunları hakkında belediye başkanı ve meclis üyelerinden bilgiler aldı, çözüm önerileri sundu. İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa Turan ile birlikte Bahtıllı beldesine giden Kaymakam Cengiz Horozoğlu Belediyeye çıkarak başkan Ali Bingül ve meclis üyelerinden beldenin sorunları hakkında bilgiler aldı.
Belediye Başkanı Ali Bingül ve meclis üyelerinin öğrenci azlığı nedeniyle kapanma aşamasındaki İlköğretim okulunun kapanmaması ve Sulama Kooperatifinin TEK'e olan elektrik borçlarına ödeme kolaylığı getirilmesi yönündeki taleplerini dinleyen Kaymakam Cengiz Horozoğlu,” Sulama Kooperatifinin borçlarının ödenmesi gerekiyor. Bunun için de kooperatife ait gayrimenkul varsa elinizden çıkarıp borcu mutlaka ödemelisiniz. Yoksa bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Ancak öğrenci azlığı yüzünden kapanma aşamasına gelen İlköğretim Okulunun kapanmaması için yetkililerle görüşüp elimden gelen gayreti göstereceğimden emin olmanızı istiyorum. Bahtıllı İlköğretim Okulu kapanırsa devlet-millet işbirliğiyle meydana getirilen bu muhteşem eğitim yuvasına yazık olur” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com