Simav'da en yaşlı emekliye plaket

Simav'da en yaşlı emekliye plaket
Kütahya Simav'da Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları başladı. SGK Simav Şube Başkanı Muhsin Işık, sosyal güvenlik şuurunun yaygınlaştırılması için Sosyal Güvenlik Haftasıyla alakalı çeşitli faaliyetler gerçekleştireceklerini söyledi.

Kütahya Simav'da Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları başladı. SGK Simav Şube Başkanı Muhsin Işık, sosyal güvenlik şuurunun yaygınlaştırılması için Sosyal Güvenlik Haftasıyla alakalı çeşitli faaliyetler gerçekleştireceklerini söyledi. Etkinlikler kapsamında Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu'nu makamında ziyaret eden SGK Simav Şube Müdürü Muhsin Işık, vatandaşa en iyi bir şekilde hizmet verebilmek için kendilerini sürekli yenilediklerini bildirdi. Işık,” Çağla birlikte gelişen teknolojiden en iyi şekilde istifade ediyoruz'' dedi.
Sosyal Güvenlik Haftası Kutlamaları kapsamında Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, 37 yıllık öğretmen emeklisi İsmail Boral'a (87) günün anısına plaket takdim etti. Kaymakam Cengiz Horozoğlu,” Sayın Boral, emekli olduktan sonra bir köşeye çekilmemiş, kendisini sosyal hayattan koparmamış, Simav'ın geleceği için fikirleri olmuş, kurulacak Simav Kent Müzesi için de düşünceleri, önerileri olan ve destek sağlayacak bir şahsiyet” diye konuştu. Kaymakam tarafından plaketle ödüllendirilen Simav'ın en yaşlı emeklisi İsmail Boral,” “Ben paranın insanları mutlu ettiğine inanmayan bir insanım. Benim için sayılmak, sevilmek, saygı görmek ve aranmak çok daha mutluluk verici” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com