Simav'da Fenerbahçe Tır'ına yoğun ilgi

Simav'da Fenerbahçe Tır'ına yoğun ilgi
Geçtiğimiz Şubat ayında Kütahya'nın Simav ilçesinde iki gün boyunca Fenerbahçe Kulübünün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR'ı, 6 ay sonra ilçeye ikinci kez geldi.

Geçtiğimiz Şubat ayında Kütahya'nın Simav ilçesinde iki gün boyunca Fenerbahçe Kulübünün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR'ı, 6 ay sonra ilçeye ikinci kez geldi. Simav'a vatandaşların talebi doğrultusunda Uşak İlinden geldiklerini anlatan Fenerbahçe Mobil Tır yetkilisi Hakan Akpınar, vatandaşların gösterdiği ilgi ve satışlardan duydukları memnuniyeti dile getirdi. İlçenin merkezindeki Halil Ağa Camii önünde vatandaşlara gün boyu bini aşkın değişik ürünün satışını yapan Fenerium Tır'ı geceyi Simav'da geçirdikten sonra sabah saatlerinde ilçeden ayrıldı.
Fenerbahçe Mobil TIR yetkilisi Hakan Akpınar, 'Fenerbahçe ürünlerini Fenerbahçelilere ulaştırmak için günlerdir yollarda olduklarını ve Simav'a Uşak İlinden geldiklerini dile getirdi. 15 Şubat 2009 tarihinde geldikleri Simav'da gördükleri yoğun ilgi ve taraftarlardan gelen talep doğrultusunda ikinci kez geldikleri Simav'da yine yoğun bir ilgi ile karşılaşmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Akpınar, Simav'lı Fenerbahçelilerin diğer il ve ilçelerdeki taraftarlara hiç benzemediklerini ve takımlarının ürünlerini adeta kapıştıklarını anlattı. Simav halkından gördükleri ilgiden dolayı mutluluk içerisinde ilçeden ayrıldıklarını kaydeden Akpınar, araçta beş TL'den başlayıp 150 TL'ye varan fiyat aralığında forma, kaban, eşofman, bebek ürünleri, aksesuarları, saat, anahtarlık, atkı, eldiven, bere, Fenerbahçe bayrağı, rozet ve parfüm gibi bir çok ürünün kapışıldığını bildirdi.
Simavlı Fenerbahçeliler ise, Fenerium TIR'ının Simav'a bir yıl içerisinde ikinci kez gelmesinden büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com