Simav'da görkemli açılış

Simav'da görkemli açılış
Kütahyalı girişimci Ali Rıza Özkul ve Selim Köken, Simav'da daha ziyade genç nüfusa yönelik 4 Eylül Mahallesi 4 Eylül Caddesi üzerinde 'RH Kahve Diyarı' isimli yeni bir işyeri açtı.

Kütahyalı girişimci Ali Rıza Özkul ve Selim Köken, Simav'da daha ziyade genç nüfusa yönelik 4 Eylül Mahallesi 4 Eylül Caddesi üzerinde 'RH Kahve Diyarı' isimli yeni bir işyeri açtı. Çoğu büyük şehirde bile bulunmayan güzellikteki modern kahvehanenin açılışını 25 bin nüfuslu Simav'ın Belediye Başkanı Kasım Karahan gerçekleştirdi. Karahan, 2 bin 200 dolayında üniversitelinin öğrenim gördüğü ilçesinde genç nüfusa hitap edebilecek tarzda böylesine güzel bir kahvehane ortamına çoktandır ihtiyaç hissedildiğini söyledi.
Ali Rıza Özkul ve Selim Köken'i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulunan Belediye Başkanı Kasım Karahan, ilçesinde genç nüfusa hitap edebilecek bu tür yeni yatırımlara ihtiyaç duyulduğunu söyledi. İlçesinde yatırım yapmak isteyen müteşebbislere her türlü kolaylığı gösterdiğini anlatan Belediye Başkanı Kasım Karahan, müteşebbisleri Simav'a yatırıma davet etti. Daha sonra açılışa katılan davetlilere işyeri sahibince çay ve kahve ikramında bulunuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com