Simav'da sürücülerepsiko teknik belgesi

Simav'da sürücülerepsiko teknik belgesi
Kütahya Simav Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Avseven, psiko teknik belgesi verilmeye başlanmasıyla üyelerini dışa bağımlılıktan kurtardıklarını bildirdi.

Kütahya Simav Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Avseven, psiko teknik belgesi verilmeye başlanmasıyla üyelerini dışa bağımlılıktan kurtardıklarını bildirdi. Simavlı şoförlerin önceden çevre illere giderek günler süren uğraşılar sonrası alabildiği psiko teknik belgesini şimdi Simav'da ayaklarında aldıklarını ifade eden Avseven, bundan dolayı üyelerinden teşekkür aldıklarını ifade etti.
Amaçlarının şoför esnafına her konuda hizmet sunmak olduğunu dile getiren Yılmaz Avseven, bunun için de yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla birlikte gecelerini gündüzlerine kattıklarını kaydetti. Psiko teknik belgesi almak isteyen sürücülerin Şoförler ve Otomobilciler Odasının Otogar'daki hizmet binasında psikolog uzman gözetiminde simülatör cihazından testten geçirildiğini vurgulayan Avseven, testten sonra psikolog kontrolünden geçen şoförlere uygun görülmesi halinde belgesinin verildiğini söyledi. Psikoteknik belgesinin bundan böyle daha sıkı kontrol edileceğini ifade eden Avseven, 'Bu belgeyi, şoförler, sürücüler ve şirket sahiplerinin alması gerekmektedir. Bu nedenle, bu kişilerin belgelerini biran önce almaları gerekiyor' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com