Simav’da temsili Kaymakam talimat yağdırdı

Simav’da temsili Kaymakam talimat yağdırdı
Simav’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde temsili kaymakam Yusuf Koyuncuoğlu İlköğretim Okulu 5/B sınıfı öğrencisi Mertcan Negiz, talimatlar yağırdı.

Kütahya Simav’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde temsili kaymakam Yusuf Koyuncuoğlu İlköğretim Okulu 5/B sınıfı öğrencisi Mertcan Negiz, talimatlar yağırdı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Yusuf Koyuncuoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri Kaymakam Yüksel Ünal’ı makamında ziyaret etti.
Kaymakam Ünal’ın koltuğuna oturan temsili Kaymakam Mertcan Negiz, bürokratlardan ilçedeki çalışmalar ile bilgi alarak, okulların bakım, onarım ve daha modern hale getirilmesi ile eğitim seviyesinin yükseltilmesi için talimat verdikten sonra kendi okuluna fotokopi makinesi alınmasını istedi..
Simav Kaymakamı Yüksel Ünal, Mertcan Negiz’in verdiği talimatların hemen yerine getirilmesi gerektiğini savunarak, "Haberi çocuklarımızdan almamız gerekiyor. İnşallah büyünce Mertcan kardeşimizde kaymakam olur. Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yarınlarımızın güvencesi çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Çocuk Bayramı, bu alanda hem dünyada bir ilk oluşturmakta, hem de geleceğin Cumhuriyet nesillerine, Atatürk’ün verdiği önemi ve değeri ifade etmektedir" dedi.
(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com