Simav'da Yediemin deposundaki araçlar çürüyor

Simav'da Yediemin deposundaki araçlar çürüyor
Kütahya Simav'da çeşitli nedenlerden dolayı yediemin deposu garajına çekilen 200 üzerinde motosiklet ile 100 civarındaki çalıntı veya icra takibine takılan araçlar, kışın kar ve yağmurdan yazın ise kavurucu sıcak altında çürümeye terk edildi.

Yediemin deposu garajında özellikle motosiklet sahiplerinin trafik ekipleri tarafından yakalanan araçlarını yüksek ceza nedeniyle tekrar teslim almamaları ve ağır işleyen yargı sistemi nedeniyle yaşanan adli süreçte yediemin deposuna sağlam giren araçlar hurdaya dönüyor.

Ödenmemiş vergi borçları nedeniyle resmi kurumlarla kişiler arasındaki alacağın tahsil edilmemesi nedeniyle icra müdürlükleri ve vergi daireleri tarafından araçlara konulan haciz kararlarındaki artış ürkütürken bu artış yediemin deposu garajının doluluğuna neden oluyor.

25 bin dolayındaki aracın kayıtlı olduğu Simav'da yakalamalı, rehinli ve hacizli araç sayısı her geçen gün artış gösterirken bunların muhafaza edildiği Sayderesi mevkiindeki yediemin deposunun garajı doldu taştı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com