Simavlı kebapçının 'yeşil aşkı'

Simavlı kebapçının 'yeşil aşkı'
Kütahya Simav'da Uğur Muştu, Tevfik Fikret Caddesi üzerinde işlettiği Kebap Salonu'nun önünü yeşillendirdi.

Kütahya Simav'da Uğur Muştu, Tevfik Fikret Caddesi üzerinde işlettiği Kebap Salonu'nun önünü yeşillendirdi. İşyerinin çevresine saksılar içinde süs bitkileri diken Muştu, kaldırımını da suni çim ile kaplayarak yeşili sevenlerin gönlünde taht kurdu, vatandaşlardan da büyük takdir topladı.
Esnaflara çağrıda bulunan Muştu, herkesin yeşile katkı sağlamasını arzuladığını kaydetti. Yeşilin işyerinin atmosferini değiştirdiğini ifade eden 30 yaşındaki Uğur Muştu, diğer esnaflarında işyerlerinin önünü yeşillendirmesi halinde Simav'ın var olan yeşil örtüsüne bir halka daha ekleyerek yeşile katkı sağlayacaklarını öne sürdü. Müşterileri arasında üniversiteliler başta olmak üzere gençlerin yoğunlukta olduğuna dikkat çeken Muştu, yeşile olan ilgisinin küçük yaşlarda başladığını söyledi.
İşyerinin yeşil severler tarafından ilgi odağı haline gelmesinden büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Uğur Muştu,” Simav'da herkesin yeşile katkı sağlamasını istiyorum. Ben de hem işyerimin önündeki hem de Kebap Salonumuzun içerisindeki yeşil bitki sayısını artırmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com