Şimdi de ders verecekler

Şimdi de ders verecekler
Radyocu Cem Arslan ve ekranların sevilen yüzü Şoray Uzun, Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde ders verecekler.
Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin akademik kadrosuna iki ünlü isim daha katıldı.
 
Televizyonda sunduğu programlar ve rol aldığı dizilerle haklı bir şöhretin sahibi olan sunucu, oyuncu ve gazeteci Şoray Uzun 2013-2014 eğitim-öğretim yılında bilgi ve deneyimlerini iletişim öğrencileri ile paylaşacak.
 
Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde ders verecek olan Şoray Uzun “Sinema ve TV’de Yapım” dersleri verecek.
 
Şoray Uzun, halen TRT’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Seksenler” dizisinin başrol oyuncularından. Uzun, daha öncede özel bir kanalda Türkiye’yi dolaşarak yaptığı programla adından sıkça söz ettirmişti. Ünlü televizyoncu bilgi ve birikimlerini İletişim Fakültesi öğrencilerine aktarırken onların mesleki donanımlarına da katkıda bulunacak.
 
Türkiye’de radyo programcılığının öncülerinden olan ve yaptığı programla milyonlarca kişinin gönlünü kazanan ünlü radyo programcısı Cem Arslan Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin akademik kadrosundaki ikinci yılına girdi. Radyo programcılığının öncülerinden Cem Arslan, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında da iletişim öğrencileriyle bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde görev alacak olan Arslan, ‘Radyo Programcılığı’ konusunda ders verecek.
 
Ünlü Radyo Programcısı Cem Arslan, Best Fm’de hafta içi her gün yayınlanan ve kamuoyu tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen “Gazoz Ağacı” adlı radyo programının sunuculuğunu yapmaktadır. Arslan, genç iletişimcilere radyoda program yapımının inceliklerini, sunuculuğunu ve radyo yayıncılığının püf noktalarını aktaracak.

(DSE)

 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com