Şimdi Ne Olacak?

Şimdi Ne Olacak?
Schuster önerdi, Beşiktaş istedi, yıldızlar geldi. Ancak Schuster'in gidişi, yüklü bir maliyet ve soru işaretleri bıraktı.

Beşiktaş'ta ligde yaşanan hayal kırıklığının ardından dün beklenen fırtına yaşandı, taşlar yerinden oynadı. Kara Kartal'da Alman teknik direktör Bernd Schuster, başarısızlığı kabul etti ve istifasını Başkan Yıldırım Demirören'e iletti. Alman hocanın takımla yollarını ayırmasından sonra, tüm gözler Beşiktaş'ın yıldızlarına çevrildi. Schuster'in aracı olmasıyla birlikte Beşiktaş'a imza atan Guti Hernandez, Ricardo Quaresma, Hugo Almeida ve Simao Sabrosa'nın hem gelecekleri, hem de alacakları ücret, camiada büyük endişeye neden oldu. Takımın başına geçecek yeni hoca kadar, bu isimlerin gelecekleri de merak konusu...

Fernandes de Yolcu

Beşiktaş'ta dün bir iddia da kulislere bomba gibi düştü. Üst üste gelen kötü sonuçlar, takımdaki huzursuzluk ve son olarak teknik direktör Schuster'in ayrılmasıyla birlikte Guti Hernandez ve Hugo Almeida'nın da ayrılmak istedikleri öne sürüldü. Ayrıca Valencia'dan kiralanan, ancak beklentileri karşılayamayan Manuel Fernandes'in de İspanya'ya geri döneceği kaydedildi.

Beşiktaş-Şimdi ne olacak?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com