“Şimdi Olmaz Sevgilim”

“Şimdi Olmaz Sevgilim”
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Ray Cooney’in yazdığı “Şimdi Olmaz Sevgilim” Adlı Oyununun prömiyerini 10 Ocak tarihinde gerçekleştiriyor.

Şehir Tiyatrolarının yeni açılan Sultandere Sahnesi’nde başlayacak olan oyunun yönetmeni Şehir Tiyatrosu sanatçılarından Ercüment Yılmaz. Oyunun Dekor Tasarımını Anıl Işık, Kostüm Tasarımını Tülay Kale Yılmaz ve Işık Tasarımını Cüneyt Kapaklıkaya gerçekleştirdi.

Sahnelendiği ülkelerde seyirci rekorları kıran, oyun; Kürk Dükkânı sahibi Gilbert Bodley’in bir gecelik kaçamak serüveni ile başlayan ve zamanla olayların içinden çıkılmaz bir hal aldığı yalan ve entrikalarla örülü komik hikâyesini anlatmaktadır. Evlilik, Aşk ve aldatma konularını işleyen, oldukça yüksek temposu ve mizahi bir dili olan oyunda, Mehmet Alp Sunaoğlu, Mustafa Kılıkcı, Ezgi Çoşkun, Zuhal Lale, Çisem Erdoğan, Şayan Noyan, İlker Alemdar ve Saffet Öztürk rol alıyorlar.

“Şimdi Olmaz Sevgilim” Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının Sultandere Sahnesinde izleyici ile buluşacak ve sezon boyunca sahnelenmeye devam edecek.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com