Sinan Çetin Mahsun'a Çark Etti!

Sinan Çetin Mahsun'a Çark Etti!
New York'ta Beş Minare filmi tartışılmaya devam ediyor...

New York'ta Beş Minare filmi tartışılmaya devam ediyor. Ünlü yönetmen Sinan Çetin, Mahsun Kırmızıgül'ün senaryonun ana temasını değiştirdiğini öne sürerek, 'Mahsun çark etmiş' dedi
Mahsun Kırımızıgül'ün yazıp yönettiği ve oynadığı New York'ta Beş Minare bugün vizyona çıktı. Ancak film üzerindeki tartışmalar bir türlü bitmedi. Amerika'da yaşayan 'Hacı' üzerinden, 11 Eylül sendromunu ve Batılı'ların İslama bakışını anlatan New York'ta Beş Minare, Türkiye'de de 'radikal islamcı' örgütlere karşı yapılan mücadeleyi aynı paralellikte beyaz perdeye taşıyor. Önceki gün Kanyon'da galası yapılan Mahsun'un New York'ta Beş Minare filmini bazı cemaat temsilcilerinin de izlediği öğrenildi.

SÜRPRİZ FİNAL
Bir süre önce 'senaryo' tartışmaları yaşayan Sinan Çetin'in açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Daha önce senaryoyu 60 bin dolar karşılığında Mahsun'a satan ünlü yönetmen 'Mahsun çark etmiş' dedi. Çetin, GÜNEŞ'e yaptığı açıklamada, 'Mahsun güzel bir iş çıkarmış. Ama senaryo böyle değildi. Filmin finali tam bir sürpriz olmuş. Mahsun, filmin asıl karakteri Hacı'yı 'Baba katili' yaparak, filmi ana temasından uzaklaştırarak çark etmiş. Bunu niye yaptı anlayamadım' dedi.

Güneş/Nurettin SOYDAN 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com