Sinan Çetin: "Rebekka'yı Nıcole'e tercih ederim"

Sinan Çetin: "Rebekka'yı Nıcole'e tercih ederim"
'Çanakkale Çocukları'nda başrolü eşi Rebekka Haas'a veren Sinan Çetin, "Rebekka, muhteşem bir oyun çıkardı'' dedi.

Sinan Çetin, 28 Eylül'de vizyona girecek yeni filmi 'Çanakkale Çocukları'nda başrolü eşi Rebekka Haas Çetin'e vermişti. 20 yıldır kamera arkasında birlikte çalışan ikili, hayatlarının en zor çekimini bu filmle gerçekleştirdiklerini söylediler. Eşini bu filmde rol alması için uzun süre ikna etmeye uğraştığını söyleyen yönetmen Sinan Çetin, şöyle konuştu:

EŞİMLE BİRLİKTE AĞLADIK

"Bir filmde en mükemmel oyuncuyla çalışabilirsiniz ancak gerçek bir annenin duygusunu hiçbir anneden almak mümkün değildir. Rebekka duygularıyla muhteşem bir oyun çıkardı. Rebekka'yı Nicole Kidman'a tercih ederim! Ama çok acı sahneler de çektik; Rebekka yerine Kidman'ı ağlatmayı isterdim doğrusu. Rebekka ile bazı sahnelerde çok ağladık." Filmde, farklı cephelerde savaşan iki kardeşi Çetin'in oğulları Orfeo ve Cemo Çetin, annelerini de Rebekka Çetin canlandırıyor.

BAKAN'A ÖZEL GÖSTERİM

'Çanakkale Çocukları' için, filmin vizyona girmesinden önce, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katıldığı özel bir gösterim düzenlendi. Şahin, gösterim sonrası tüm oyuncuları tebrik etti. (BRK)

Sabah

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com