Sincik'te ‘Bana Bir Masal Anlat Baba' Projesi Başladı

Sincik'te ‘Bana Bir Masal Anlat Baba' Projesi Başladı
Sincik Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sincik Çok Programlı Lisesi koordinesinde ‘Bana Bir Masal Anlat Baba’ SODES projesi kapsamında, kitap okuma yarışmasına katılacak öğrenci ve velilere kitap dağıtımı yapıldı

Sincik Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sincik Çok Programlı Lisesi koordinesinde ‘Bana Bir Masal Anlat Baba’ SODES projesi kapsamında, kitap okuma yarışmasına katılacak öğrenci ve velilere kitap dağıtımı yapıldı.
Adıyaman’ın Sincik ilçesinde ilkokullar, ortaokullar ve liselerdeki öğrenciler ile öğrenci olmayıp bu kategoriler dışında kalan herkesin katılabileceği kitap okuma yarışması projesi kapsamında tam 2 bin 840 adet kitap dağıtımı yapıldı. İlçe genelindeki tüm okulların yanı sıra ilçedeki tekstil fabrikalarına, camilere ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne bırakılan kitaplar herkes tarafından alınabilecek. Yarışmada dereceye girenlere ise, çeşitli ödüller verilecek. Öğrenci kategorilerinde 1. yarışmacıya notebook, 2. yarışmacıya netbook, 3. yarışmacıya bisiklet, 4. yarışmacıya dijital fotoğraf makinesi, 5-12. arası dereceye girenlere de çeyrek altın verilecek. Ayrıca gençler ve veliler kategorisinde yarışan ve ilk 3 sırada dereceye giren yarışmacılara da ödül olarak buzdolabı, LCD TV, çamaşır makinesi verilecek.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com