Sinem Kobal Lise Yıllarına Döndü

Sinem Kobal Lise Yıllarına Döndü
'Küçük Sırlar by adL Mezuniyet Koleksiyonu' için poz veren Sinem Kobal, Merve Boluğur ve Ebru Akel lise yıllarına geri döndü!

SİNEM KOBAL:
ELBİSE BULMAK ZORDU

Mezuniyet her genç kızın hayalindeki balodur. Heyecanla o geceyi beklediğimi ve her şeyin güzel olması için nasıl koşturduğumu hatırlıyorum. Kıyafetim için girmediğim mağaza kalmamıştı. En zorlandığım detay şık ama yaşıma göre bir elbise bulmak oldu. O kadar paniklemiştim ki son güne kadar bir elbise bulamadım. Annem sürpriz yaptı ve bir elbise getirdi. Bu sayede çok güzel anılarla dolu bir mezuniyet gecem oldu.

EBRU AKEL: İLK
KEZ TOPUKLU GİYMİŞTİM

Mezuniyetimde hissettiğim ilk şey, bale eğitiminin bittiği ve sorumluluğumun arttığı idi. Siyah, kolsuz, dik yaka, sırtı ve göğüs kısmı dantel ve kumaş karışımı bele oturan, etek boyu dizde bir elbise giydim. İlk kez topuklu ayakkabı giymiştim. Saçlarıma kabarık fön çektirmiştim ve hemen düştüler, tek sıkıntı buydu.

MERVE BOLUĞUR:
KIRMIZI ELBİSE FAVORİM

Ortaokuldaki mezuniyet gecem benim için çok önemli bir geceydi. Beyaz, kısa, diz üstü, etek uçları rengarenk olan bir elbise giydim. Saçlarımı da açık bıraktım ve düz fön çektirdim. O gece sade ve şık olmaya özen gösterdim. Elbisemi seçerken de buna dikkat ettim. 'Küçük Sırlar by adL'nin mezuniyet koleksiyonunu çok beğendim. Özellikle arkası uzun, önü kısa olan kırmızı elbiseyi çok beğendim; hatta bir fotoğraf çekiminde de giydim.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com