Sinem ve Arda'nın düğün tarihi belli oldu

Sinem ve Arda'nın düğün tarihi belli oldu
İspanya’nın Atletico Madrid takımında top koşturan milli futbolcu Arda Turan, 3.5 yıldır beraber olduğu ünlü oyuncu Sinem Kobal ile birinci nişan yıldönümünde nikâh masasına oturmayı planlıyor.
15 Haziran’da Çırağan Sarayı’nda evlenecekleri iddia edilen çiftin, her şeyi Arda Turan’ın iş takvimine göre ayarlama kararı aldığı ortaya çıktı. Yaz başına evlilik hazırlıklarını yetiştiremeyen ünlü çift, yaz ortasında da araya Turan’ın kampı ve Ramazan ayı girdiği için nikâhı geçen yıl nişan yaptıkları tarih olan aralık ayına erteleme kararı aldı.

 
DEVRE ARASI YAPILACAK
 
Turan ile Kobal geçen yıl aralık ayının son haftası evlilik için ilk adımı atmış ve kız isteme merasiminin ardından Kumkapı’da düzenlenen renkli bir eğlence ortamında nişan yüzüklerini takmıştı. Ünlü çift nişan sonrası Kartalkaya’da önbalayı yapmıştı. Çift şimdi nikâh tarihlerini de nişan dönemi gibi Arda Turan’ın devre arasına denk getirme kararı aldı.  Böylece Turan ile Kobal, nikâh sonrası rahat rahat balayına da çıkabilmeyi planlıyor. Turan geçen yıl nikâh şahitliğini yapması için Başbakan Tayyip Erdoğan’dan da söz almıştı.(SNK)    
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com