"Sinemadan kimseyle evlenilmez"

"Sinemadan kimseyle evlenilmez"
Yaptığı açıklama ile kadın oyuncuları çok kızdıracak gibi görünüyor.

Müjde Ar'dan Hülya Avşar'a, Ahu Tuğba'dan Serpil Çakmaklı'ya kadar en güzel ve en seksi kadınlarla başrollerde oynadı Tarık Tarcan. 80'li yıllara damgasını vuran filmlerin aktörü, 'Aşkta Sınır Yok' dizisiyle setlere dönüyor.

80'li yılların yakışıklı aktörü Tarık Tarcan soruları yanıtladı.  'Her ruh, her beden bizim camiayı kaldıramayabilir. Teoman'ın neden müziği bıraktığını en iyi ben anlarım' diyen Tarcan sinemadan kimseyle evlenilmez diyor. İşte röportajdan çarpcı bir bölüm:

 
- Ahu Tuğba sevgiliniz oldu o zaman...

(Ses çıkarmıyor)... (Gülmeye başlıyoruz)... Bir sene yaşadık... Beni konuşturmayın şimdi arşivlere bakacaktınız. Bir ara Tan Gazetesi'nde sevgililerimle ilgili haberler çıkmıştı ki eşekliğin babaannesini yapmışım. Tan Gazetesi de o ara çok satıyor. Tarık Tarcan aşkları diye bir haber yapılmıştı. Yapımcılar da 'Yap oğlum, reklamın iyisi kötüsü olmaz' demişti. Ben salak gibi her şeyi anlattım. Sonra da hepsi küsmüştü bana. Ne kadar utanmıştım.


- Onların içinde çok aşık olduğunuz var mıydı?

Yoktu. Bir manken sevgilim vardı, çok aşıktım ona. Evli, barklı, çocuk sahibi şimdi. Onun ayrılığı beni çok çarpmıştı. Derin bir üzüntü yaşamıştım.

- Peki, onlardan biriyle evlenmeyi düşünmediniz mi?

Sinemadan kimseyle evlenilmez. Aynı mesleği yapanlar evlenemez.

 


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com