Sinemalarda bu hafta!

Sinemalarda bu hafta!
Bu hafta beyazperdeye yansıyacak 5 film var. Bunlardan dördü yabancıyken, biri Türk yapımı. Vizyona giren yerli film, uzun süredir merakla beklenen, kadrosuyla göz dolduran “Mutlu Aile Defteri”. “Mutlu Aile Defteri” dışında 8 Şubat Cuma günü vizyona gireMutlu Aile Defteri


Sert ve otoriter bir mizaca sahip Emekli Albay Yıldırım Taşyumruk günün birinde damdan düşer. Bu olay yıllar önce kendisinden koşa koşa kaçmış olan evlatlarını yeniden aynı çatı altında buluşturur. Yıldırım Bey artık daha güçlü, daha hızlı ve daha öfkelidir. Ve çocuklarının sakladığı sırları ortaya çıkarmakta kararlıdır. Çocukları ise yalanlarını sürdürmeye çalışırken her geçen gün daha da köşeye sıkışmaktadır. Kafası gittikçe karışan Yıldırım Bey, yalanların, dolanların hangisi kime ait bir süre sonra ayırt edemez olur.
Aslında önemli olan ise, en sonunda bu beş benzemez insanın tekrar aile olmayı başarıp Mutlu Aile Defteri’nde yer alıp alamayacaklarıdır?
Bu film, o çatı altında yaşanacakların komik ve sevgi dolu hikayesidir.
 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Lincoln


Yönetmenliğini Steven Spielberg üstlenirken oyuncu kadrosunda Daniel Day-Lewis, Joseph Gordon-levitt, Tommy Lee Jones, Lee Pace ve Sally Field gibi isimleri izleyeceksiniz.. Film Biyografi-Dram-Tarih türlerini barındırıyor.. Konusuna gelecek olursak, Amerikanın 16. başkanı Abraham Lincoln hayat hikayesini konu alan usta yönetmen Steven Spielberg elinden çıkan bu yılın en çok konuşulan filmlerinden biri sizlerle..
 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Zero Dark Thirty


11 Eylül'ün katilleri Amerika halkında yeni bir korku ve nefret psikolojisinin doğmasına neden oldular . Aynı zamanda bu olay, katillerin dahil olduğu organizasyon olan El Kaide ve başlarındaki Bin Laden'in peşine düşülmesinin de başlangıcı oldu. Oscar ödüllü Kathryn Bigelow (The Hurt Locker) bu zamandan Bin Laden'in ölümüne kadar yaşanan zamanın kronolojik olarak altını çiziyor. 'Zero Dark Thirty'nin başrollerini ise Joel Edgerton, Jessica Chastain, Chris Pratt, Mark Strong ve Jennifer Ehler paylaşıyor.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Penguen Kral 3D

Penguen Kral, genç ve sevimli bir penguenin zaferlerle dolu epik hikayesini beyaz perdeye yansıtıyor. Kendine bir eş bulabilmek için diğer binlercesiyle yarışan kahramanımız; buzullar, karlar ve ölümcül dalgalar arasında havadan, karadan ve sudan gelen tehlikelere karşı mücadele etmek zorunda kalıyor; asıl zorlu görev geldiği an ise kendisine sonuna kadar güvenen ailesi tarafından yalnız bırakılıyor. Cesur penguenimiz kaderiyle yüzleşip yolculuğun son engelini başarıyla atlatabilecek midir?

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Tepelerin Ardında


Devotee Voichita ve Aline adında yetimhanede birlikte büyümüş, iki kızın arkadaşlığını anlatan bu filmde, cinsel taciz gibi talihsiz durumları birlikte atlatmış iki yakın arkadaşın yetimhane yaşamından sonra yolları ayrılır. Yolları ayrılan iki kadından Voichita Almanya'ya göçmüş, Alina ise Romanya'ya yerleşip orada bir manastıra sığınmıştır. (SAK)

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com