Sinem'in Güzellik Sırları!

Sinem'in Güzellik Sırları!
Ünlü oyuncu Sinem Kobal bir kadın için saç ve cilt bakımının çok önemli olduğunu söyledi..

Saçlarına evde sık sık bakım yaptığını vurgulayan güzel oyuncu ilginç bir yöntem kullandığını da belirtti. Kobal şöyle konuştu: "Aslında saçlarımızı kuruturken bile yıpratıyoruz, bunun için bakım yaptırmak çok önemli. Zamanım varsa kuaföre giderim, yoksa evde kendim doğal yağlarla maskeler hazırlarım. Özellikle aktarlarda satılan 'yılan yağı' ile saç bakımı yapmanın faydasını görüyorum. Hem saçı besliyor, hem de uzamasını hızlandırıyor. Yağın kokusu biraz kötü ama buna değiyor."
 

Kobal yılan yağı kokusundan kurtulmanın yöntemini de şöyle açıkladı: "Bakım sonrası yıkarken önce saç kremi, sonra şampuan, sonra tekrar saç kremi uyguluyorum. Böylelikle saç uyguladığım maskeden daha kolay arınıyor."
Kendisinden daha çok arkadaşlarına makyaj yapmayı daha çok sevdiğini vurgulayan Sinem Kobal, "Günlük hayatta hiç makyaj yapmıyorum. Zaten setlerde sürekli makyajlı olduğum için gerek duymuyorum" dedi. "Bir dudak nemlendiricisi ve maskara uygulayıp kendimi dışarı atıyorum diyen genç oyuncu, "Ancak çok yorgun ve bitkin görünüyorsam, kendimi renklendirmek için biraz makyaj yapıyorum. Bir de özel bir yere giderken fondoten kullanmadan hafif bir makyaj yaparım" şeklinde konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com