Sınıfın yarısıyla cinsel ilişkiye girmiş

Sınıfın yarısıyla cinsel ilişkiye girmiş
Yaşları 15 ile 17 arasında değişen 5 erkek öğrencisiyle seks yaptığını itiraf eden kadın öğretmen 32 ay hapis cezasına çarptırıldı.
İngiltere'de yaşayan 42 yaşındaki evli öğretmen Emma Webb, 18 yaşından küçük çocuklarla cinsel ilişkiye girmek ve onlara çıplak görüntülerini yollamaktan mahkum oldu.
 
İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; iki çocuk annesi olan kadın öğretmenin toplam 10 erkek öğrenci bulunan sınıfta, çocuklara ilk cinsel deneyimleri konusunda sorular sorduğu ortaya çıktı.
 
Ders sırasında tahtaya penis çizdiği iddia edilen kadın öğretmen Emma'nın, cinsel deneyimi olmayan erkek öğrencileri tek tek evine çağırdığı öne sürüldü.
 
Tesisatçı olan kocasının evde olmadığı saatlerde öğrencileriyle ilişkiye giren kadın öğretmen, çocuklara daha sonra çıplak görüntülerini yolladığı ortaya çıktı.
 
Olayın ortaya çıkmasından sonra gazetecilere konuşan Emma Webb'in kocası, "Bunu niçin yaptığını bir türlü anlayamadım. Aramızda bir sorun yoktu. Cezasını tamamlayınca evliliğimizin kaldığı yerden sürmesini istiyorum" dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com