"Sınıfta kalan divan kuruludur"

"Sınıfta kalan divan kuruludur"
Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, sert açıklamalar yaptı...

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya'nın divan kurulu toplantısında yaptığı, "Transfer konusunda teknik heyet sınıfta kalmıştır. Başkan ve yönetim şapkasını önüne koyup düşünmelidir" açıklamasına ilişkin olarak, "Sınıfta kalan divan kuruludur" dedi.
 
Bursaspor deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maç için özel uçakla Trabzon'a gitti. Sağlam, Yenişehir Havaalanı'nda gazetecilerin, Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya'nın kendisine yönelik eleştirilerinin anımsatılması üzerine, bu tür açıklamaların camiaayı karıştırmaya yönelik olduğunu söyledi.
 
Yarın Trabzonspor ile zorlu bir maç oynayacaklarını belirten Sağlam, "Sınıfta kalan Divan Kurulu'dur. Bu kadar önemli bir maç oynayacakken, divan kurulu başkanı böyle bir açıklama yaparak bizi üzdü. Bu tür açıklamalar camiayı karıştırmaya yönelik, kaosa sokmaya yönelik açıklamalar" diye konuştu.
 
"SADECE TAGOE'YE TAKILMAK İYİ NİYETLİ BİR YAKLAŞIM DEĞİL"

Sağlam, Bursaspor'un sıkıntılı bir süreç yaşadığını vurgulayarak, "Çok üzgünüm. Sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Bursaspor olarak bundan kurtulmak için çabalıyoruz. Cezalı olduğumuz bir maçta analarımız, kız kardeşlerimiz sorumluluk aldılar. Sadece Bursaspor'a katkı sağlamak için. Onların desteği ile de Galatasaray maçını kazandık. Bu kadar üst seviyede, önemli bir maç oynayacakken divan kurulu başkanı böyle bir açıklama yaptı. Yanlış bilgilerle insanları yönlendiriyorlar. Sadece Tagoe'ye takılmak iyi niyetli yaklaşım değil" dedi.
 
"NEYE HİZMET EDİLİYOR, BEKLENTİ NEDİR BİLMİYORUM"

Ertuğrul Sağlam, "Biz bu dönemde Bursaspor camiasını bütünleştirmek için çırpınıyoruz. En önce onların yapması lazım. Onlar iyi niyetli yaklaşmadı. Neye hizmet ediliyor, beklenti nedir bilmiyorum. Carson'u, Musa'yı, N'Diaye'yi, Basser'i, Sestak'ı, Bangura'yı görmezden gelip Tageo'ya takılmak hoş olmadı. Sınıfta kalan, bu şehirde 48 senede yapılanmayanları yapan, takımı şampiyon yapan teknik kadrodur, divan kurulu başkanı ve ona hizmet eden insanlar değildir. Son sözüm, başka Bursaspor yok" şeklinde konuştu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com