Sıra Beşiktaş'ta mı!

Sıra Beşiktaş'ta mı!
Yunan Elefteros Tipos Gazetesi'nden Manos Staramapulos, Avrupa'dan ihraç edilme sırasının Fenerbahçe'den sonra her an Beşiktaş'ın da başına gelebileceğini iddia etti.

F.Bahçe'nin UEFA'nın talimatıyla Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Şampiyonlar Ligi'ne katılımının men edilmesi gündeme bomba gibi düşerken ortaya atılan diğer iddia da tüyleri diken diken edecek... ÖNCELİK
 
DEVLER LİGİ
UEFA toplantılarını yakından takip eden Yunan Elefteros Tipos Gazetesi'nden Manos Staramapulos, sıranın Beşiktaş'a da gelebileceği izlenimi edindiğini, ama şu an için UEFA'nın umrunda olan tek konunun Şampiyonlar Ligi olduğunu ve Fenerbahçe üzerine yoğunlaştıklarını belirtti.

KURAYA KATILIR!
Montecarlo'daki Le Meridien Beach Plaza Oteli'ndeki UEFA toplantısını izleyen Staramapulos, Beşiktaş'ın şu an için Avrupa Ligi kura çekimine katılabileceğini, sonra da ayrı Volos gibi maçlar oynanırken de ihraç edilebileceğini belirtti.

FATURA 5 YIL MEN
 Şu anda Sarı-Lacivertliler, organizasyona hiç katılmadığı için sadece bu sezon Avrupa'dan uzak kalacak. Beşiktaş ise organizasyona katıldığı için 5 yıl Avrupa'da olmayacak.

UEFA KIRMADI!
 İtalyan Gazetesi La Gazetta Dello Sport yazarı Francesco Archetti, "UEFA, F.Bahçe yerine Devler Ligi'nebaşka ülkeden takım alsa tepki olurdu. Trabzon'u seçtiler" dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com