Sırada TT Arena var

Sırada TT Arena var
TFF'nin ev sahipliği yaptığı UEFA Elit Genç Futbolcu Gelişimi Semineri devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) ev sahipliği yaptığı ve Andorra, Belarus, Kazakistan ile Macaristan'dan antrenörlerin katıldığı UEFA Elit Genç Futbolcu Gelişimi Semineri İstanbul'da devam ediyor.

TFF'den yapılan açıklamada, seminerde bugün TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas'ın Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün yapısı, temel felsefesi ve projelerini içeren bir sunum yaptığı bildirildi. Kafkas'ın sunumunda, Futbol Gelişim Direktörlüğü çatısı altında bulunan antrenör eğitimi, elit genç futbolcu gelişimi, kadın futbolu, çocuk ve okul futbolu, futsal ve plaj futbolu, engelli futbolu, grassroots ve bölgeler birimlerinin stratejik önceleri ve başlıca projelerine değindiği ifade edildi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı ve Fenerbahçe Müzesi'ni gezen katılımcılar, yarın da Ali Sami Yen Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nı ziyaret edecek. Konuklara Galatasaray Kulübü'nün elit genç oyuncu gelişimi programıyla ilgili bir sunum yapılacak ve Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sarı-kırmızılıların gençlik geliştirme programı oyuncularının çalışması izlenecek. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com