'Şirinler' galibiyet istiyor

'Şirinler' galibiyet istiyor
Forza Şirinler grubu, Trabzonspor taraftarlarından hassasiyet bekliyor...

Forza Şirinler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Erol Ündücü, ligin ilk yarısında Trabzonspor taraftarlarına karşı hassas davrandıklarını belirterek, aynı hassasiyeti de Trabzonspor taraftarlarından beklediklerini söyledi.

Samsunspor'un ligin 20. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacaklarını belirten Forza Şirinler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Erol Ündücü, "Ligin ilk yarısında sahamızda oynadığımız Trabzonspor maçı öncesinde Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç'ın çağrısı üzerine Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen 'Karadeniz'in en güçlü dalgaları Fair-play için Samsun'da buluşuyor' sloganıyla Samsun'da bir araya gelerek ortak bir deklarasyona imza atmışlardı.

Bundan önceki yıllarda bu türlü davranışların hep ilk ayağı Samsun'da yapılmış ama sezonun ikinci yarıdaki maçlarındaki bu göstermiş olduğumuz tavır ve davranışlar hep karşılıksız kalmıştı. Hafta sonu oynayacağımız Trabzonspor maçı öncesinde Samsun'daki dostluk ve barış havasının aynı hassasiyet ve ciddiyet ile Trabzon'da da tekrarlanması için Samsun'daki yemeğe öncelik edenlerin aynı hassasiyeti göstermesini bekliyoruz" dedi. 
 
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç önderliğinde yapılan Fair-play toplantısına Giresunspor, Rizespor ve Karabükspor temsilcilerinin de katılması gerektiğini söyleyen Ündücü, "Ayrıca geçen toplantıda hata yapıldığına inandığımız Giresunspor, Rizespor ve Karabükspor takımlarının da Karadeniz'i temsil ettiklerini bu toplantıya onlarında davet edilmesi halinde gerçek Karadeniz birliği sağlanacağına inanıyoruz. Bu toplantının en kısa zaman içersinde ivedilik ve samimiyet ile gerçekleştirilerek kamuoyundaki yanlış anlamalara ihmal vermeden ilk maçtaki güzel atmosferin tekrarının sağlanmasını yetkili ve görevli mercilerden rica ediyoruz" diye konuştu. (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com