Sırrı Süreyya ve Burhan Altıntop diyalogları!

Sırrı Süreyya ve Burhan Altıntop diyalogları!
Zeki Demirkubuz'un yeni filmi 'Yeraltı'nda birlikte rol alan Engin Günaydın ve Sırrı Süreyya Önder; filmin tanıtım çekimlerinde ilginç bir diyaloğa girişmiş.

Yönetmen Zeki Demirkubuz'un, Dostoyevski'nin 'Yeraltından Notlar' isimli romanından esinlenerek çektiği son filmi 'Yeraltı'nın çekimleri sona erdi. Bu yılın Aralık ayında vizyona girmesi planlanan filmin başrolünde Engin Günaydın oynuyor. Günaydın'a İstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Sarp Apak, Serhat Tutumluer ve Nihal Yalçın gibi isimler eşlik ediyor.

Film için geçtiğimiz günlerde bir tanıtım filmi çekildi. Filmin facebook'taki sayfasında yayınlanan tanıtım filminde Sırrı Süreyya Önder'le Engin Günaydın'ın bir sohbeti de yer alıyor. Video paylaşım sitelerinde paylaşılan röportajda Önder; rol arkadaşı Günaydın'a esprili biçimde çatıyor. İkilinin birçok konuda zıt fikirleri savunması, ilginç bir diyalog doğuruyor.

İşte herkesi güldüren o diyalog:

S.S.Ö.: Zeki, sana da mı 'Başrolsün' dedi?
E.G.: Evet.
S.S.Ö.: Bana da öyle dedi ama Engin'e çaktırma diye de ekledi! Peki benim oyunculuğumu nasıl buldun Engin? Ben senin oyunculuğunu hiç beğenmedim!
E.G.: Ben seninkini beğendim aslında... Oyunculuk zihinle yapılan bir şeydir.
S.S.Ö.: Ben bu zamana kadar oyunculukta hiç zihnimi kullanmadım. Zihnimi hep otel odasında bıraktım!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com