Sisi’den Bahçeli’ye mektup

Sisi’den Bahçeli’ye mektup
Darbe Komisyonu’nda dinlenen Seyhan Soylu, MHP’li vekilin tepkisi üzerine Devlet Bahçeli’ye mektup yazarak özür dilemesini istedi.

28 Şubat’ı araştıran Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu, Sisi lakaplı Seyhan Soylu’nun da ifadesini almıştı.
 
“1 DAKİKA 32 SANİYE TAHAMMÜL EDEBİLDİM”
 
Vatan'ın haberine göre, kendine has tarzıyla sorulan sorulara cevap veren Soylu hakkında komisyon üyesi MHP Milletvekili Özcan Yeniçeri, “Sadece 1 dakika 32 saniye tahammül edebildim. Etik, estetik, edep, adap değerlerinde dumura uğrama ihtimali yüksekti. Hemen dışarı çıktım” açıklaması yapmıştı.
 
BAHÇELİ’YE ŞİKAYET ETTİ
 

Yeniçeri’nin bu açıklamasına kızan Soylu MHP lideri Devlet Bahçeli’ye uzun bir mektup yazarak Yeniçeri’yi şikayet etti.
 
Komisyonda anlattıklarına MHP’li vekil Özcan Yeniçeri’nin vakıf olamadığını söyleyen Soylu, “Bu beyefendi nasıl biri olduğum hakkında bir haber olduğu aşikar. Yoksa cami duvarına pisleyen muhlukat ne yaptığını bilemez bir halde bana hakaretler saydırmazdı. Aklı olsa bana hiç saldırır mıydı?” dedi.
 
“DAVA AÇACAĞIM”
 
Yeniçeri’nin kendisinden özür dilemesi için maddi ve manevi tazminat davası açacağını söyleyen Soylu, “Yan yana gelsek Yaniçeri’den çok daha ahlaklı, edepli ve en önemlisi al benim olduğu aşikar, acaba fiziğimi mi kıskandı” şeklinde devam etti.
 
Yeniçeri’nin sarf ettiği sözlerle MHP’yi magazin programlarına malzeme ettiğini söyleyen Soylu, Bahçeli’den Yeniçeri’nin parti disiplin kurulunda da cezalandırılmasını istedi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com