Şişmana Çatan Zayıf Çocuk Yandı!

Şişmana Çatan Zayıf Çocuk Yandı!
Kendisine sataşan çocuğa önce müdahale etmek istemeyen şişman, kendisinden zayıf olanı yere öyle bir çarpıyor ki..

İnternette izlenme rekoru kıran bu videoda okul dönüşü, arkadaşlarının kiloları nedeniyle pek konuşmadığı şişman çocuğu sataşan ateşli gencin sonu fena oluyor..

Kendisine sataşan çocuğa önce müdahale etmek istemeyen şişman, kendisinden zayıf olanı yere öyle bir çarpıyor ki..!! İzlenme rekorları kıran bu videoda yere çarpılan çocuk, sendelerken, şişman çocuğun ikinci gazabınını yakın arkadaşı engelliyor.. İşte, hem internetin yeni tık rekortmeni olan hem de gençelerin ibret alması gereken o görüntüler..!!

İŞTE ZAYIF ÇOCUĞUN FECİ SONU..

İŞTE ŞİŞMAN ÇOCUĞA DAYILANMANIN SONU..

Avustralya'da, 16 yaşındaki Casey Heynes'in yaklaşık iki hafta önce kendisini yıllardır tombul olduğu için dalga geçenlere yanıt vermesi başka bir çocuk tarafından cep telefonuyla kameraya çekilince uluslararası bir kahramana dönüştü.

Videoda kendisinden küçük bir çocuk tarafından yumruk yiyen Casey, ikinci yumruğu bloklarken, üçüncü ve dördüncü yumruğun ardından; bir pankreasçı gibi kendisine saldıran çocuğu boynundan kavrayarak havaya kaldırıp yere vuruyor.

Video sonrasında Casey'e saldıran çocuk okul yönetiminden 21 gün ceza alırken, Casey 4 gün ceza aldı.FACEBOOK'TA 150 BİN HAYRANI VAR

Dünya medyasının da gündemine düşen Casey'nin videoları milyonlarca kez izlendi ve kendisi için "caseyheynes.com" adında da bir web sitesi açıldı. Facebook'daki Casey Heynes sayfasının ise yaklaşık 150 bin hayranı var. Hayranları O'na Street Fighter oyunundaki Zangief karakterine benzettiği için "Zangief Çocuk" diyor.Kendisine dalga geçip saldıranlara karşı ilk kez yanıt verdiğini söyleyen Casey ise artık kimsenin dalga geçmemesinden oldukça mutlu.

Casey'e yapılan bu saldırı ayrıca eğitim sistemini de mercek altına yatırdı. Tüm dünyada okullarda fiziksel özellikleriyle, kişilikleriyle ve hatta ırklarıyla dalga geçilen, dayak yiyen sayısız öğrenci var. A.B.D.'de ise Casey'nin bu savunması "Kids Helpline"ın tanıtımı oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com