Sivaslı esnafın isyanı yankı buldu

Sivaslı esnafın isyanı yankı buldu
Sivaslı esnafın isyanı sonrası Sivas Belediyesi alay konusu oldu. Sivas Belediyesi ile ilgili illüstrasyonlar sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Sivas Eski Sanayi Bölgesi'nde Sivas Belediyesi'nin yıktığı tuvaletler nedeniyle Esnaf isyan etmişti. İsyan eden bir işçinin samimi açıklamaları ise Sosyal Medya'da büyük yer bulmuş olay bu şekilde büyük yankı bulmuştu. O esnaf işin peşini bıraksa da Sosyal Medya bu açıklamanın devamında Sivas Belediyesi'nin bu icraatını alay konusu yaptı. Esnafın isyan videolarının remixleri bile çıktı. Son olarak Sivas Belediyesi'nin "Tuvalet isyanı"nın photoshop ile yapılan tanıtım illüstrasyonlar Facebook'ta paylaşım rekoru kırdı.

Ne olmuştu?

Sivas'ta eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma tuvaletlerden başlanmasına bölge esnafı sert tepki gösterdi. Sivas'ın yerel televizyon kanallarında yayınlanan görüntülerde, belediye başkanına tepki gösteren esnaflardan biri, sözleri ve mimikleriyle ön plana çıkıyor. Belediye başkanına, "Biz şimdi nereye s...cağız" diye tepki gösteren esnaf, izlerken güldürüyor. Belediye başkanına isyan eden vatandaşın paylaşım sitelerinin yeni fenomeni olacağına kesin gözle bakılıyor. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com