Sivil şehitlik tartışmaları

Sivil şehitlik tartışmaları
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Fatma Şahin'in 'sivil şehitlik' açıklamasına tepki gösterdi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in bir televizyon kanalında yaptığı 'sivil şehitlik' açıklamasına tepki gösterdi.
Derneğin Genel Başkanı Taner Uran'ın çağrısı üzerine Ankara'da toplanacaklarını belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, toplantıda alınan karar doğrultusunda Ankara'da büyük bir miting yapacaklarını bildirdi.
Kumartaşlı, Bakan Şahin'in yaptığı açıklamaların hayal ürünü olduğunu ifade ederek, "Genel Başkanımız Taner Uran, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in bir televizyon kanalında ifade ettiği 'sivil şehitlik' ile ilgili olarak basın açıklamasında bulundu. Taner Uran, yaptığı basın açıklamasında şehit aileleri ve malul gaziler ile ilgili yapıldığı iddia edilen ve tamamen hayal kırıklığı ve fiyasko olan konuları tartışmak üzere Sayın Bakanı ve tüm bürokratlarını ulusal bir televizyon kanalında tartışmaya davet etti" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com