Sivrihisar Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kavuştu

Sivrihisar Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kavuştu
Eskişehir'in Sivrihisar ilçesi Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesine kavuştu.1985 yılında hizmete giren Sivrihisar Devlet Hastanesi'nde yıllardır eksikliği hissedilen Yoğun Bakım Ünitesi törenle açıldı.

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesi Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesine kavuştu.
1985 yılında hizmete giren Sivrihisar Devlet Hastanesi'nde yıllardır eksikliği hissedilen Yoğun Bakım Ünitesi törenle açıldı.
Törene, Sivrihisar Kaymakamı Hüseyin Çakırtaş, Sivrihisar Belediye Başkan V. Çetin Kavas, Eskişehir İl Sağlık Müdür Yard. Mine Akbay, Başhekim Opr.Dr. Hüseyin Pala, İlçe Sağlık Grup Başkanı Hamdiye Yılmaz Nemli, Hastane Müdürü Ergün Utaş, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Yüce, Nasreddin Hoca ve Dümrek Belediye Başkanları ile hastaneye iki özel oda yaptıran Ertuğrul Tezgören katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Hastane Başhekimi Opr.Dr. Hüseyin Pala,
Hastanenin diyaliz, ameliyathane, dahiliye, çocuk, diş poliklinikleri ve acil üniteleri ile hizmet verdiğini belirterek, "Yaptığımız çalışmalar ile hastanemizin 1. katına 5 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi oluşturduk. Yakın zamanda başlayacak ek bina ile de hastanemiz daha kapsamlı hizmet verecektir. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ederim" deedi.
Konuşmaların ardından hastaneye açılışından bu yana emeği geçenlere, Kaymakam Hüseyin Çakırtaş, Belediye Başkan V. Çetin Kavas ve Başhekim Opr. Dr. Hüseyin Pala tarafından plaket verildi.
Tören Yoğun Bakım Ünitesi'nin açılışı ile sona erdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com