Siyanürle intihar etti

Siyanürle intihar etti
Antalya'da Konyaaltı Caddesi üzerindeki Atatürk Parkı'nda cesedi bulunan 17 yaşındaki Ferhat Çiftçi'nin, siyanürle intihar ettiği belirlendi.
Geçen çarşamba gecesi park içinde gezinti yapan bir çiftin, falezler üzerinde bir kişinin hareketsiz yattığını ve çalan telefonuna bakmadığını görmesi üzerine haber verilen 112 ekipleri, gencin öldüğünü belirledi. Polis cesedin, kuyumcuda çalışan 17 yaşındaki Ferhat Çiftçi'ye ait olduğunu tespit etti. İncelemenin ardından ceset, Antalya Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Polis şüpheli ölümle ilgili soruşturma başlatırken, gencin çayın içine koyduğu siyanürle yaşamına son verdiği ortaya çıktı.
 
2 Ekim'de 18'nci yaşına basacak Ferhat Çiftçi'nin ölmeden önce babası İsmet Çiftçi'yi aradığı ve “Benim canım sıkılıyor. Artık beni aramayın" dediği belirlendi. Ferhat Çiftçi'nin intihar etmeden saatler önce aradığı çocukluk arkadaşı Yunus Ekin ise “Arkadaşım bana kendisini akşam aramamı söyledi, ancak ben unuttum. Keşke arasaydım. Belki de intiharın ardındaki nedeni söyleyecekti. İçine kapanık biriydi. Ancak geleceğini de düşünüyordu. Kısa süre önce Antalya'da Çıraklık Eğitim Merkezi'ne kaydını yaptırmıştı. Onun öldüğüne hala inanamıyorum" diye konuştu. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com