Siyaset Dergisi Ödülleri ünlü isimleri ağırlayacak!

Siyaset Dergisi Ödülleri ünlü isimleri ağırlayacak!
Siyaset Dergisi’nin 19. Kuruluş Yıl Dönümü ve Siyaset’in Ödülleri Töreni siyaset, iş, sanat, medya ve spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirecek.

Sunuculuğunu Seray Sever ve Murat Başoğlu’nun üstleneceği görkemli gece, Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı G. Gül Kılıçaslan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok ünlü sanatçı canlı performanslarıyla törene renk katacaklar. Düzenlenen ankette, Siyaset Dergisi okuyucularının oylarıyla Türkiye’nin kendi dallarında zirvedeki isimlerinin ödüllendirileceği geceye, siyasi pek çok ismin yanında iş adamları, sanatçılar, medya mensupları, sporcular ve seçkin bir davetli topluluğunun katılımı bekleniyor.

Yayına başladığı 1 Kasım 1994 tarihinden itibaren, sorumluluk duygusuyla ve ilkeli yayıncılığı benimseyerek okurlarına ulaşan Siyaset Dergisi, kendi mesleklerinde ve uğraşı alanlarında başarı gösteren, ekonomik ve sosyal gelişmeye, çağdaşlaşmaya, barışa, demokrasiye, sanata, kültüre ve evrensel değerlere katkı sağlayan, devlet adamlarını, politikacıları,  iş adamlarını, sanatçıları, merkezi ve yerel yöneticileri, sporcuları, medya kuruluşlarını ve gazetecileri her yıl ödüllendiriyor…

Demokratik hukuk devletinin, çağdaş yaşamın sürekli savunucusu ve ulusal birliğin ebedi bekçisi olan Siyaset Dergisi’nin 19. ödül gecesi, organizasyonu ve içeriği ile oldukça ilgi toplayan bir organizasyon olacağı ve bu yıl da adından söz ettireceğe benziyor. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com