“Siyaset yapmak milletvekilliğinden ibaret değildir”

“Siyaset yapmak milletvekilliğinden ibaret değildir”
AK Parti'den Kütahya milletvekili aday adayı olan, ancak aday gösterilmeyen AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Başdanışmanı Abdullah Erdem Cantimur, siyaset yapmanın milletvekilliğinden ibaret olmadığını, her alanda ülkeye hizmet edilebileceğini söyle

AK Parti'den Kütahya milletvekili aday adayı olan, ancak aday gösterilmeyen AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Başdanışmanı Abdullah Erdem Cantimur, siyaset yapmanın milletvekilliğinden ibaret olmadığını, her alanda ülkeye hizmet edilebileceğini söyledi.
AK Parti'den 22. dönem Kütahya milletvekilliği de yapan Cantimur, yaptığı açıklamada, makamların gelip geçici olduğunu söyledi.
Aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür eden Cantimur, şöyle konuştu:
''24. dönem parlamentosunun Kütahya'ya ve tüm ilçelerine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Dua ederken her zaman Allah'tan hayırlısını istedim. Şahsımla ilgili bu kararın da hayırlı bir karar olduğuna inanıyorum. Asıl önemli olan, sonucun Kütahya için hayırlı olmasıdır.
Siyasette makamlar gelip geçicidir, kalıcı olan siyasette kazanılan dostluklardır. Bu dostlukların çok önemli olduğuna ve korunması gerektiğine inanıyorum. Siyaset yapmak milletvekilliğinden ibaret değildir. Başka alanlarda da siyaset yapabilir, ülkeme ve sizlere hizmet edebilirim. Bunun böyle bilinmesini isterim. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Başdanışmanı olarak hizmet vermeye devam edeceğim. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da AK Parti teşkilatlarının yanında olacağım.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com