Siyasi görüşü ne olursa olsun

Siyasi görüşü ne olursa olsun
Kocaoğlu, İzmir'in 90. kurtuluş yıl dönümünde düzenlenen kutlamalarda Bakan Günay'a yapılan hareketi hangi siyasi görüşten olursa olsun kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Aziz Kocaoğlu başkanlığında toplandı.
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, toplantının açılışında yaptığı konuşmada şehit haberleri nedeniyle büyük üzüntü duyduklarını belirterek, ''Tüm milletimizin başı sağolsun. Şehit olanlara da rahmet diliyorum'' dedi.
 
Gündemde olan bir başka konunun da İzmir'in 90. kurtuluş yıl dönümünde yaşanan olayların olduğunu anlatan Aziz Kocaoğlu, şunları kaydetti:
 
''Hepimizin inisiyatifi dışında yaşanan olaylar oldu. Sayın Bakan Ertuğrul Günay'a yapılan hareketi hiçbir zaman hangi siyasi görüşten olursa olsun kabul etmemiz mümkün değil. Ben daha önce açıklamada bulundum. Sayın Bakan'a Hükümet Konağı'na bayrak çekilmesi konusunda gösterdiği çabaya teşekkür ederek tansiyonu düşürmek ve 9 Eylül'e gölge düşürmemek için çaba gösterdik. İş hepimizin inisiyatifinden çıktı. Bu işe nokta koymak gerek. Sayın Bakan'a yapılan harekete bizim en ufak bir dahlimiz olmamasına rağmen bu konu yapılmak istendi. Bu konuya ne kadar erken nokta koyarsak hepimiz için o kadar faydalı olacağına inanıyorum.''  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com