SİYASİLER ESNAFLARIN TALEPLERİNİ YERİNDE DİNLEDİ

SİYASİLER ESNAFLARIN TALEPLERİNİ YERİNDE DİNLEDİ
SİYASİLER ESNAFLARIN TALEPLERİNİ YERİNDE DİNLEDİ

GAZİANTEP - AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Kayaönü Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile AK Parti teşkilatı üyeleri, Kayaönü Mahallesi’nde hizmet veren esnafların işyerlerine konuk oldu. Esnafın sorunlarına ve taleplerine kulak veren Milletvekili Koçer ve Belediye Başkanı Fadıloğlu esnaflardan büyük övgü aldı. AK Parti’nin çoğu çalışmasına destek verdiklerini ifade eden esnaflar, yaşadıkları sıkıntıları Koçer ve Fadıloğlu ile paylaştı. Seçimden seçime gerçekleştirilen siyasi ziyaretlerin artık geride kaldığını belirten esnaflar, bu tür ziyaretlerin ülkenin kalkınmasına önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını dile getirdiler.
Gerçekleştirilen ziyaretlerle Gaziantep’in sorunlarını Ankara’ya taşıdıklarını söyleyen Milletvekili Nejat Koçer, şöyle konuştu:
“Biz Başbakanımızın talimatıyla zaten her hafta sonu vatandaşlarımızla her türlü aktivitede buluşmayı istiyoruz. Bu anlamda seçimlerimizin birinci yıl dönümünde bugün sahadayız. Aslında vatandaşımıza şunu söylüyoruz; daha seçimlere 3 yıl var ama biz bugün esnaf ziyaretlerindeyiz. Yani haftaya seçim yok, iki ay sonra seçim yok. Biz onlarla her zaman beraberiz. Biz buradan gittikten sonra esnafımızı, tüccarımızı, sorunlarımızı unutmayacağız demiştik. Bugünde bunun bir işareti olarak teşkilatımızla birlikte sahadayız. Birebir dilek ve temennileri dinliyoruz. Bunları Ankara’ya taşımak için bu gezileri yapıyoruz. Halkımızın nabzını tutuyoruz. Gezilerimiz sırasında çok büyük tebrik ve takdir aldık. Belki tüm mahallelere ulaşamayabiliriz ama onların sorunları bizim sorunumuz. Bize ulaşsınlar, her türlü sorunlarında bizde onlarla birlikteyiz.”
AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun da, “Esnaf arkadaşlarımızdan farklı öneriler alıyoruz. Çok iyi bir çalışma. İnşallah devamında da güzel şeyler olacağına inanıyorum” dedi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise, AK Parti teşkilatının bir bütün halinde milletin hizmetinde olduğunu söyledi. Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Biz belediye olarak her hafta bir mahallede mutlaka esnaf ziyareti yapıyorduk. Bugün Kayaönü mahallemizde milletvekilimizle birlikte olmak bizim için mutluluk kaynağı. Milletvekilimizin talepleri birebir dinlemesi bizim içinde çok önemli bir çalışma. Biz rutin çalışmalarımızın yanı sıra milletvekillerimizle de bu tür çalışmalara devam edeceğiz. Hep birlikte bir bütün halinde milletimizin hizmetindeyiz. Bu çalışmalar seçimden seçime değil her hafta devam edecek. Biz milletimizin her türlü talebini yerinde görmek için bu faaliyetleri yürütüyoruz. İnşallah onların güvenine layık olur, hayırlı hizmetleri hep birlikte yaparız.”
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com