Sizin Yüzünüzden Ayrıldım!

Sizin Yüzünüzden Ayrıldım!
Nurgül Yeşilçay'la 3 hafta flört ettikten sonra ilişkisine nokta koyan Mithatcan Özer'den ayrılıkla ilgili ilk açıklama geldi.

Aralık ayında 6 yıllık eşi Cem Özer'den boşanan Nurgül Yeşilçay'la 3 hafta aşk yaşayan Mithatcan Özer, ayrılığın ardından ilk kez konuştu.

Bebek'te bir sokak köpeğini severken görüntülenen Özer, Nurgül Yeşilçay'la olan ilişkisine 'medyanın yoğun ilgisi' nedeniyle nokta koyduğunu belirterek şöyle konuştu: Görüyorsunuz her şey ortada... Nereye gitsem kameralar bana dönüyor ve rahatsız oluyorum. Ben Londra'da yaşıyorum, işim gücüm de orada... Bana sorarsanız eğer ben 'hiçbir şey'im! Bu hayat benim seçtiğim bir hayat değil. Kameralardan, muhabirlerden sıkıldığım için dayanamadım ve Nurgül'den ayrıldım!

BİR AYAĞI LONDRA'DA

Londra'da müzik eğitimi alan Mithatcan Özer, Asmalımescit'teki 11.11 adlı gece kulübünün de sahibi. Sezen Aksu'nun oğlu olan Mithatcan, Tarkan'a 'Acımayacak', Berkay'a '35'lik Lolita' gibi bestelerini vererek gündeme gelmişti. 30 yaşındaki Mithatcan'ın, kendisinden 5 yaş büyük Nurgül Yeşilçay'la aşk yaşadığı ortaya çıkınca gazete ve TV'ler bu ilişkiye geniş yer ayırmıştı.

Hava güzel keyfim gıcır

Mithatcan Özer, Bebek'te görüntülendiği dakikalarda Nurgül Yeşilçay da aynı semtteydi. Lucca'da elma yerken objektiflere takılan Yeşilçay, Mithatcan Özer'le biten ilişkisi hakkında yine konuşmadı. Gazetecilerin soru yağmuruna tuttuğu Nurgül Yeşilçay, 'Yorum yok! Hava ne kadar güzel. Neden bunun keyfini çıkarmıyoruz?' dedi. Yeşilçay, akşam saatlerinde ise başrolünde oynadığı 'Çınar Ağacı'nın galasına katıldı.
 

Akşam
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com