Skibbe imzaya çok yakın!

Skibbe imzaya çok yakın!
Galatasaray'ın eski teknik direktörü Skibbe'nin yeni takımı belli olmak üzere.

Ünlü teknik direktör Michael Skibbe hafta sonunu Kuşadası'nda gezerek geçirdi. Golf oynamak amacıyla Kuşadası'na gelen Skibbe, Golf oyunu sonrasında, Setur Marina AVM içerisinde hizmet veren deniz manzaralı Bomonti Bar'da gün boyu dinlendi.

Mekanın işletme müdürü ve DJ Excel ile sohbet ederek Kuşadası hakkında bilgiler aldı. Skibbe, Türkiye'deki teknik direktörlüğünden sonra Hertha Berlin ile anlaştığını şu anda ise Bayer Leverkusen ile görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Skibbe ayrıca Galatasaray takımının Süper Toto Süper Lig'de şampiyon olacağına inandığını ancak Şampiyonlar Ligi'yle ilgili yorum yapmak istemediğini söyledi. Kuşadası'nı çok sevdiğini ve yaşayanların çok cana yakın insanlar olduğunu belirterek bir ay sonra liglerin bitmesiyle yeniden geleceğini söyleyerek mekandan ayıldı.

BAYER LEVERKUSEN İLE GÖRÜŞÜYOR

Mekanın işletme müdürü ve DJ Excel ile sohbet ederek Kuşadası hakkında bilgiler alan Skibbe, Türkiye'deki teknik direktörlüğünden sonra Hertha Berlin ile anlaştığını şu anda ise Bayer Leverkusen ile görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Skibbe ayrıca Galatasaray takımının Süper Toto Süper Lig'de şampiyon olacağına inandığını ancak Şampiyonlar Ligi'nde yorum yapmak istemediğini söyledi.

Kuşadası'nı çok sevdiğini ve yaşayanların çok cana yakın insanlar olduğunu belirterek bir ay sonra liglerin bitmesiyle yeniden geleceğini söyleyerek mekandan ayrıldı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com