Skibbe sitem etti!

Skibbe sitem etti!
Eskişehirspor'dan ayrılıp Hertha'nın başına geçen Skibbe, Es-Es'e veryansın etti...

Türkiye'de Eskişehirspor'daki görevini sonlandırıp daha önce anlaştığı Bundesliga ekibi Hertha Berlin'in Teknik Direktörü olan Michael Skibbe, Eskişehirspor yönetimine veryansın etti.

275 gün sonra tekrar Almanya dönerek Bundesliga'da antrenörlük yapacak olan Eskişehirspor'un eski Teknik Direktörü Michael Skibbe Alman Sport 1 'e konuşarak "Eskişehirspor yönetimiyle görüş ayrılığımız Türkiye'den Eskişehir'den kopmamı kolaylaştırdı. Yönetimle çok sorunlar yaşadım. Bu mücadele beni çok yordu." dedi
 
YARDIMCILARI NİYE GÖNDERİLDİ ANLAMIŞ DEĞİL
 
Yardımcı antrenörlerinin başarılı olmalarına rağmen Eskişehirspor kulüp yönetimi tarafından işlerine son verilmesini bir türlü anlayamadığını da belirten Skibbe, "Ligde dördüncü sırada yer alıyoruz. Türkiye liginde iyi bir konumda olmamıza rağmen aramızdaki anlaşmazlıklar diz boyuydu. verilen sözler bir türlü yerine getirilmedi. Transferlerde istediğimi değil onlar kendi düşündüklerini transfer ettiler. Gelecekteki birlikte çalışamamız yara alacağını , başarılı olamayacağımız düşünerek takımdan ayrıldım." dedi.

Hertha Berlin ligde kalacak ve gelecekte çok başarılı çalışmalar yapacaklarını söyleyen 46 yaşındaki Michael Skibbe "İlk etapta hedefimiz Bundesliga'da kalmak. Gelecek yıllarda ise genç ve yetenekli futbolcularla ligin üst sıralarında yer alacak bir ekip yaratmak" diye konuştu. (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com