Sneijder transferinde flaş gelişme!

Sneijder transferinde flaş gelişme!
Beşiktaş'ın eski futbolcusu Baki Mercimek, Hollanda'lı oyuncunun menajeriyle yaptığı görüşmeyi aktardı.
Baki Mercimek, twitter'dan yaptığı açıklamada Wesley Sneijder'in menajeri Soren Lerby ile telefonda konuştuğunu söyledi.
 
Baki, yaptıkları görüşmede menajer Lerby'nin kendisine şu sözleri aktardığını yazdı: "Wesley'nin Inter'den ayrılma olasılığı yüksek.
 
Şu anda birkaç kulüple görüşülüyor ama hiçbir takımla anlaşma noktasına gelinmedi. Türkiye'de yazılan çizilen fazlasıyla haber var ama Wesley tercihini hangi ülkeden ve hangi kulüpten yana kullanır, şu an bilmiyorum."
 
Diğer takım Fenerbahçe mi?
 
Baki Mercimek, görüşmeyi bu şekilde aktardıktan sonra kişisel görüşlerini de aktardı. Baki, "Türkiye'de sadece Galatasaray'ın ilgilenmediğinin garantisini verebilirim bu arada" ifadesini de kullandı. Bu yorum, bir süre önce Hollandalı yıldızla ilgilenen Fenerbahçe'nin yeni bir hamle yapmış olabileceği ihtimalini akıllara getirdi.
 
Baki Mercimek ayrıca, "Diğer takımdaki transferlerden sorumlu kişi yakın arkadaşım olduğu için Lerby'ye ulaşamadığını, görüşmek istediğini dile getirdi" diyerek, kendisinden yardım talep edildiğini sözlerine ekledi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com