Şofbenden sızan gazdan zehirlendiler

Şofbenden sızan gazdan zehirlendiler
ZEHİRLENEN 4 KİŞİYİ KURTARAN 112 ACİL SERVİS GÖREVLİLERİ, EVİN ODALARINI KONTROL EDİNCE YAŞLI BİR ÇİFTİ DAHA BAYGIN HALDE BULDU

Eskişehir'de, bir apartman dairesinde 4 kişinin doğalgazdan zehirlendiği ihbarını alıp olay yerine giden 112 Acil Servis görevlileri, zehirlenenleri ambulanslara taşıdıktan sonra evin odalarını kontrol edince yaşlı bir çifti daha baygın halde buldu.
Edinilen bilgiye göre, Mamure Mahallesi Abacı Sokağı'nda bir apartman dairesinde 'doğalgaz zehirlenmesi' ihbarı alan 112 Acil Servis görevlileri, iki ambulansla olay yerine gitti. Sağlık görevlileri, söz konusu dairede kalan Pınar Kurt (48), Şenay Kurt (31), Altan Kurt (42) ve 4 yaşındaki Altay Kurt'u ambulanslara taşıdı. Evden çıkmadan önce odaları kontrol eden 112 görevlileri, bir başka odada yatan Cemalettin Kurt (77) ve eşi Ulviye Kurt'u (67) da baygın halde bulunca olay yerine iki ambulans daha
istedi. Diğer ambulansların da gelmesiyle yaşlı çift sağlık görevlileri ve polisler tarafından ambulanslara taşındı.
Cemalettin Kurt, eşi Ulviye Kurt, kızı Pınar Kurt, gelini Şenay Kurt, oğlu Altan Kurt ve torunu Altay Kurt çeşitli hastanelere kaldırıldı. Cemalettin Kurt ile Ulviye Kurt'un sağlık durumlarının ciddi olduğu bildirildi.
Doğalgazlı şofbenden sızan gazdan zehirlendikleri tespit edilen şahıslardan Altan Kurt, eşi Şenay Kurt ve çocukları Altay Kurt'un, ikamet ettikleri Antalya'dan anne ve babalarına bayram ziyaretine geldikleri öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com