Şoför esnafına düşük faizli kobi kredisi

Şoför esnafına düşük faizli kobi kredisi
Kütahya Simav'ın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Avseven, şoför esnafına Kosgeb destekli Kobi kredisi desteği sağlandığını bildirdi.

Kütahya Simav'ın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Avseven, şoför esnafına Kosgeb destekli Kobi kredisi desteği sağlandığını bildirdi. Avseven düşük faizli Kosgeb destekli Kobi kredisinin üst limitinin erkek şoför esnafı için 25 bin, bayan şoför esnafı için ise 30 bin TL olduğunu söyledi.
Yapılan anlaşma gereği Simav'da faaliyet gösteren 7 bankanın tamamının da Simavlı şoför esnafına düşük faizli Kosgeb destekli Kobi kredisi vermeye hazır olduğunun altını çizen Simav Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Avseven, söz konusu krediden yararlanmak isteyen üyelerini ellerini çabuk tutmaları hususunda uyardı. Yılmaz, ayrıca söz konusu düşük faizli krediden yararlanmak isteyen üyelerini gerekli görüşmeleri yapmak ve konuyla ilgili daha detaylı bilgi alışverişinde bulunmak üzere Simav Otogarındaki Simav Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasına ait hizmet binasına beklediklerini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com