Şöhretin suyunu çıkardı

Şöhretin suyunu çıkardı
"Kayıp Şehir" dizisinin 'Kadir'i Nik Xhelilaj kız arkadaşıyla görüntülenmesine kızınca, ilginç bir tepki verdi.

Kayıp Şehir” dizisinin ‘Kadir’ i Nik Xhelilaj önceki gece kız arkadaşıyla birlikte Cihangir’deki bir kafede otururken objektiflere yakalandı. Kız arkadaşıyla yemek yeyip kadeh tokuşturan Xhelilaj’ın keyfi basın mensuplarının kendisini görüntülemesiyle kaçtı.

GAZETECİLERE SU PÜSKÜRTTÜ

Eliyle yüzünü kapatarak apar topar mekanın üst katına kaçan Xhelilaj, mekan çıkışı agresif tavırlarıyla dikkat çekti. Kız arkadaşını mekanın yan kapısından kaçıran oyuncu, elindeki su şişesiyle basın mensuplarına adeta savaş açtı. Elindeki su şişesini ağzına götüren Xhelilaj ağzına aldığı suyu basın mensuplarının üzerine boca etti.

Neler olduğunu anlamaya çalışan basın mensupları Lamaları bile kıskandıracak bir davranış sergileyen Nik Xhelilaj’ a bu tepkisinin nedenini sorduklarında ise bu sefer elindeki şişeyi kendisini görüntüleyen fotoğraf makinaları ve kameraların üzerine boşalttı.

Daha sonra umarsamaz bir şekilde yoluna devam edip uzaklaşan Nik Xhelilaj, kayıp şehrin laması rolünün altından başarılı bir biçimde kalkarken, bazı muhabirlerin makinası oyuncunun saldırıları sonucunda sırılsıklam olarak kullanılamaz hale geldi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com