ŞOK İDDİA!

ŞOK İDDİA!
Geçmiş yıllarda Dumlupınar Üniversitesi'nde değişik yerlerde sigortalı olarak çalıştığını söyleyen A.K. Akis'e şok açıklamalarda bulundu. Okulda dönen para ve menfaat ilişkilerini dönemin genel sekreterine anlattığını da ifade eden A.K., Rektörle konuşm

Geçmiş yıllarda Dumlupınar Üniversitesi'nde değişik yerlerde sigortalı olarak çalıştığını söyleyen A.K. Akis'e şok açıklamalarda bulundu. Okulda dönen para ve menfaat ilişkilerini dönemin genel sekreterine anlattığını da ifade eden A.K., Rektörle konuşmak istediğini ancak randevu alamadığını iddia ediyor. A.K., “H.Ş. ev yaptırdı. Bir sürü arkadaşım tesisatını döşemeye giden oldu, boyamaya giden oldu. Bunlar hepsi kadrolu çalışıyor. Rektörle konuşmak istedim. Görüşmek istemedi. Rektör de Daire Başkanını cephe almamak için sesini çıkartmadı” diyor.
Geçmiş yıllarda Dumlupınar Üniversitesi'nde değişik yerlerde sigortalı olarak çalıştığını söyleyen A.K. Akis'e şok açıklamalarda bulundu. Profesörler evinde çalıştığı dönemde kasiyer ve garson olarak görev yapan kişilerin, kasada toplanan parayı paylaştıklarını iddia eden A.K., durumdan Daire Başkanı H.Ş.'nin de haberdar olmasına rağmen ses çıkartmadığını da iddia ediyor.
Profesörler evinde çalıştığı dönemde kasiyerlik yapan M.A., garson olarak çalışan R.İ. ve R.Ö'nün, okulun kasasından alınan içkilerden ve malzemelerden evlerine de götürdüğünü iddia ediyor.
“Okuldaki bir kantinden H.Ş.'ye karton karton sigara götürüyordum” diyen ihbarcı A.K., okuldaki menfaat ve para ilişkilerine dikkat çekiyor.
OKULUN PERSONELİNİ EVİNDE ÇALIŞTIRMIŞ
Daire Başkanı H.Ş.'nin okulun personelini evinde çalıştırdığını iddia eden A.K., evinde çalıştırdığı kişilerin şu anda Üniversite'de “iyi şartlarda” kadrolu olarak çalıştığını, ancak kendisinin işten atıldığını söylüyor.

“REKTÖR DAİRE BAŞKANINDAN ÇEKİNMİŞ”
Okulda dönen para ve menfaat ilişkilerini dönemin genel sekreterine anlattığını da ifade eden A.K., Rektörle konuşmak istediğini ancak randevu alamadığını iddia ediyor. A.K., “H.Ş. ev yaptırdı. Bir sürü arkadaşım tesisatını döşemeye giden oldu, boyamaya giden oldu. Bunlar hepsi kadrolu çalışıyor. Rektörle konuşmak istedim. Görüşmek istemedi. Rektör de Daire Başkanını cephe almamak için sesini çıkartmadı” diyor. (Alaaddin Akkaşoğlu)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com