Şok kripto: Erdoğan kimlere hangi sözleri verdi?

Şok kripto: Erdoğan kimlere hangi sözleri verdi?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi'nde yaptığı konuşmada gündemi değerlendirdi. CHP lideri elindeki belgeye dayanarak açıkladığı kriptoda Türkiye'nin gündemini sarsacak bilgiler paylaştı.
İşte ABD'nin Ankara büyükelçisinin gönderdiği o kriptoda yazanlar:
 
"AKP'den seçilmiş Erdoğan'ın davranışlarından büyük rahatsızlık duymaktayız. Erdoğan çok güçlü bir milletvekillidir. Bu tutum Amerika'nın menfaatlerinin korunması açısından engelleyicidir. Hilmi Özkök'ün sadakatli duruşu sahiplenilmelidir.Muhalif generaller Özkök'ün çizgisine itiraz etmelidirler.

VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN!

CHP liderinden flaş açıklamalar! Bölüm-1

CHP liderinden flaş açıklamalar! Bölüm-2
CHP liderinden flaş açıklamalar! Bölüm-3
CHP liderinden flaş açıklamalar! Bölüm-4


Erdoğan kendisine desteğin devamı halında ABD müttefiki olarak Ortadoğu ve Irak dahjil olmak üzere kara ve hava sahasını demiryollarını limanları kullanıma açacağını taahhüt etmektedir. Ancak bu ordu tarafından sürekli engellenmek istenmektedir.
 
Bu bakımdan değerlendirildiğinde, güçlü bir medya grubunun oluşturulmasına acilen ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konu Erdoğan ile paylaşılmış olup olumlu değerlendirmelerin yapıldığı ve yağılacağının teyidi alınmıştır."
 
CHP lideri kriptoyu açıkladıktan sonra Hükümete böyle seslendi:
 
"Bu belge doğru mudur? Yanlış mıdır? Sen o taahhütleri kimden izin alarak verdin? Böyle bir başbakan Türkiye Cumhuriyetini Başbakanı olamaz. Halkımızın görmesini istiyorum."
(NSE)

KILIÇDAROĞLU'NUN PM'DEKİ KONUŞMASI İÇİN TIKLAYIN
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com