Şok! Özcan Kıbrıs'a Damat Mı Oluyor?

Şok! Özcan Kıbrıs'a Damat Mı Oluyor?
Özcan Deniz hakkındaki iddialar magazin gündeminde geniş yankı uyandıracak...

Yakışıklı şarkıcı Özcan Deniz hakkında ortaya atılan bu iddia şok etkisi yaratacak...
Rol aldığı Yaprak Dökümü dizisiyle bir anda yıldızı parlayan Fahriye Evcen'le bir dargın bir barışık yürüttüğü ilişkisine geçtiğimiz günlerde nokta koyan ve güzel oyuncuyla yollarını ayıran Özcan Deniz'in, gönlünü Kıbrıs sahillerinde tanıştığı bir genç kıza kaptırdığı iddia edildi.
20 Ağustos'ta Kıbrıs Port Cratos Otel'de konser veren Özcan Deniz'in, bu esnada tanıştığı Cratos'un sahibi Murat Bozoğlu'nun eşi Tanya Hanım'ın kız kardeşine ilk görüşte aşık olduğu ve yeni gözdesiyle bir araya gelmek için fırsat kolladığı iddia edildi. Genç kızın çevresinde pervane olan Özcan Deniz'in aşık halleri, bütün otel çalışanlarının diline düştü.

AYRILIK NEDENİ "KEDİ" Mİ?

Fahriye Evcen'le evlilik yolunda giden ilişkisini bir anda noktalayan Özcan Deniz'in bu kararı almasındaki nedeni de oldukça şaşırtıcı. İddiaya göre, Özcan Deniz "barışma" hediyesi olarak güzel oyuncuya kedi aldı. Kedinin doğacak yavrularını da hayranlarına hediye etmek isteyen Özcan Deniz, Fahriye Evcen'in kedinin yavrularını vermemesi üzerine şoke oldu. Hayranlarına verdiği sözü yerine getiremeyen ve sevgilisinin bu tutumu karşısında hayal kırıklığı yaşayan Özcan Deniz, Fahriye Evcen'le yollarını ayırma kararı aldı. Yaptığından pişman olan ve yeniden barışmak için Özcan Deniz'i mesaj yağmuruna tuttuğu öğrenilen Fahriye Evcen, yakışıklı şarkıcının gönlünü başka birine kaptırdığı öğrenince küplere bindi. Özcan Deniz'in, kedi yavrularını vermemesi üzerine Fahriye Evcen'e dava açtığı ve iki sevgilinin şimdilerde mahkemelik olduğu da gelen iddialar arasında...


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com