Sokak ortasında sarıldılar!

Sokak ortasında sarıldılar!
Nihat Doğan ve Pascal Nouma arasındaki buzlar eridi. İkili sonunda barıştı. Uzun zamandır kavgalı ikilinin barışma hikâyeleri de dillere destan olacak cinsten!

İlginç ve komik barışma öyküsü şöyle:

Doğan ve Nouma Etiler Akmerkez'in önündeki trafik ışıklarında karşılaşıyorlar. Pascal Nouma, aracının içinden Nihat Doğan'a tuhaf tuhaf bakınca, Doğan tepkiyi gösteriyor. Nouma'ya, "Ne bakıyorsun kardeşim, ne var?" deyince Nouma da "Hayırdır" diyor. Tam o sırada Doğan, hızla aracından iniyor. Bunun üzerine Nouma da aracından iniyor. Doğan, Nouma'ya doğru sert bir ifadeyle yürürken, birden Nouma kollarını açıyor ve "Ne haber kardeşim ya?" diyerek sarılıyor...

Yorumlara göre, Pascal Nihat Doğan'dan korkuyor ve bu hamleyi yapıyor... İkili bu olay sonrasında sarılıp barışıyorlar. Doğan'da bu olaydan sonra gazetecilerin "Pascal'la barıştınız mı?" sorularına, "Barıştık. Tartışmalar geride kaldı. Bir sorunumuz yok" şeklinde yanıt verdi. Geçtiğimiz aylarda aynı soru Pascal Nouma'ya da sorulmuştu. Nouma, sorulara "Türkiye'yi çok seviyorum" şeklinde yanıt vermişti. Nouma, Nihat Doğan hayranlarının küfürlerine de maruz kalmıştı. (SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com