Sokak ve caddeler parke taşlarıyla kaplanıyor!

Sokak ve caddeler parke taşlarıyla kaplanıyor!
Hisarcık Belediyesi, kentteki sokak ve caddelerin parke ve bordür taşlarıyla kaplanması çalışmalarını hızlı şekilde sürdürüyor.


Belediye Başkanı Mehmet Akbaş, göreve geldikten sonra öncelikle belediyenin içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan kurtulmak amacıyla belediyeye ait olan ve birçoğundan kira dahi alınamayan iş yerlerini sattıklarını söyledi.
Gayrimenkullerden elde ettikleri gelirle öncelikle belediyenin ilçe esnafı ve personeline borçlarını ödediklerini belirten Akbaş, şöyle konuştu:
''Bir süre önce Cumhuriyet Mahallesi Kadılar Caddesi ve Mehmet Ersoy Bulvarı'nda başladığımız kanalizasyon yenileme ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları 3?4 gün içerisinde bitecek. 82. Yıl Mahallesi Barbaros Caddesi, Fatih Caddesi, 607 ve 608. sokaklara kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ise 10 gün içerisinde tamamlanacak. Kilitli parke taşı döşeme çalışmalarında 10 bin 883 metrekare kilitli parke taşı, 1010 metre bordür döşemesi yapılacak. Özellikle yıllardır tek kilitli parke dahi döşenmeyen 82. Yıl Mahallesi Barbaros Caddesi, Fatih Caddesi, 607 ve 608 sokaklardaki vatandaşlarımız toz ve çamurdan kurtulacak.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com