Sokakta çıplak koşan kadın köpeğini boğazladı

Sokakta çıplak koşan kadın köpeğini boğazladı
Sokakta çıplak koşan kadın köpeğini boğazladı ABD’de sokakta köpeğini boğazlayan kadını görenler polisi aradı.
Çıplak olarak sokakta koşan kadını durdurmak için şok tabancası kullanıldı. New York’u sarsan olayın kahramanının “Miami yamyamı”yla aynı ilacın etkisinde olduğu anlaşıldı
 
ABD’nin New York kentinde sokakta çıplak bir şekilde koşan Pamela McCarthy 3 yaşındaki oğlunu dövmeye başladı. Köpeğinin boğazına yapışan kadını görenler polise haber verdi.
 
Olay yerine gelen güvenlik ekipleri, çocuğu kendisinden kaçırmaya çalışan erkek arkadaşının peşine düşen kadını bir süre durduramadı.
 
35 yaşındaki McCarthy şok tabancasıyla etkisiz hale getirildi. Hastaneye kaldırılan kadının “Yeni LSD” olarak tanımlanan maddenin etkisinde olduğu anlaşıldı.
 
McCarthy’nin komşusu Heather Ames New York Daily News’a konuşarak olayla ilgili bilgi verdi. Ames şunları söyledi: “Hırlama sesleriyle çocuk ağlaması sesi duyduk. Ne olduğuna bakmak için kapıyı açtığımızda Pamela’nın yerde yattığını ve çocuğunu tutarak, onu dövdüğünü gördük."
 
Geçtiğimiz ay Miami’de evsiz bir adamın yüzünü “Miami yamyamı” Rudy Eugene’in de aynı maddeyi kullandıktan sonra korkunç olayı gerçekleştirdiği belirlenmişti.
 
McCarthy kaldırıldığı hastanede hayata veda etti. Genç kadının ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılacağı belirtildi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com