Sokakta doğumda '3 ilişki' itirafı!

Sokakta doğumda '3 ilişki' itirafı!
İstanbul Bağcılar'da gece vakti sokakta doğum yapıp bebeği kaldırıma atan genç anne ve ebeveynlerine ilişkin sır perdesi aralanıyor
Bağcılar'da kaldırım üzerinde doğum yaptıktan sonra bebeği bırakıp kaçan 16 yaşındaki N.A. ile annesi F.A., babası Ö.A. gözaltına alındı.

N.A. ile anne ve babası emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 
Mahmutbey Mahallesi, Devekaldırımı Caddesi üzerinde geçen Salı saat 00.35 sıralarında hamile olduğunu söyleyen N.A. (16), babası Ö.A. ve annesi F.A., tarafından evlerine yakın olan bir polikliniğe götürülüyordu.

Yolda sancıları artan N.A., kaldırım üzerinde ayaktayken bebeğini doğurdu. 
 
Anne F.A, baba Ö.A, ve N.A. daha sonra arkalarını dönerek evlerine geri gitti. Evde kanlı giysilerini çıkartan N.A., komşularının aracı ile ailesi tarafından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
 
Kaldırım üzerinde bir vatandaş tarafından bulunan bebek, polisin yardımıyla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Sağlıklı olduğu belirlenen kız bebek, hastaneden taburcu edildikten sonra çocuk esirgeme kurumuna teslim edilecek.

Konuyla ilgili çalışma başlatan Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne bağlı polisler N.A., babası Ö.A., annesi F.A'yı gözaltına aldı. 
 
Emniyette yapılan sorgulamada N.A'nın 1,5 yıldır arkadaşlık ettiği M.A'yla 2011 yılının Ağustos ayında ilişkiye girdiğini söylediği öğrenildi.

M.A'nın aranması sürüyor. N.A'nın ifadesinde iki erkeğin daha ismini verdiği ileri sürüldü. Bu kişilerden birinin hapiste, diğerinin askerde olduğu belirtildi.
 
Emniyette işlemleri tamamlanan N.A. ile annesi F.A., babası Ö.A. emniyetteki işlemlerinin ardından Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi.

DÜŞEN BEBEĞİ KAN PIHTISI ZANNETMİŞ

N.A., savcılık ifadesinde yürüdüğü sırada birden sancılandığını, düşen bebeğin kan pıhtısı olduğunu zannettiğini söylediği belirtildi.
 
Bakırköy Adliyesi’ne sevk edilen N.A’nın savcılıkta verdiği ifadesinde bebeğin düştüğünü bilmediğini iddia ettiği öğrenildi.

Yürüdüğü sırada birden sancılandığını söyleyen N.A, düşen bebeğin kan pıhtısı olduğunu zannettiğini söylediği belirtildi.

İfadesinde sevgilisi Muhammed A. ile kendi isteği ile ilişkiye girdiğini belirten N.A, Murat A. ve Murat Ç’nin durumu ailesine söylemekle tehdit ederek zorla birlikte olduklarını iddia etti. N.A. Murat A ve Murat Ç’den şikayetçi oldu. N.A’nın şikayetçi olduğu Murat A’nın uyuşturucu suçundan cezaevinde, Murat Ç’nin ise askerde olduğu öğrenildi.

Anne F.A ve baba Ö.A ise ifadelerinde kızlarının hamile olduklarını bilmediklerini ve şahıslardan davacı olduklarını belirttikleri öğrenildi. İfadelerinin alınmasının ardından N.A, anne ve babası savcılıktan serbest bırakıldı.
 
ECEM AHU İSMİ VERİLDİ
 
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam eden bebeğe personel tarafından Ecem Ahu isminin verildiği, 3 kilogram ağırlığındaki kız bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. (SNK)
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com